Przemysł
najlepsze oferty

Dlaczego BHP jest tak ważne?

Dlaczego BHP jest tak ważne

Bezpieczeństwo pracowników jest bardzo ważne dla każdego pracodawcy. Zatrudniający jest zobowiązany prawem do zapewnienia zatrudnionym odpowiednich środków ochrony osobistej. Jest też obowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa w budynku, w którym jego pracownicy wykonują obowiązki. Niedopełnienie tych obowiązków grozi karą grzywny zarówno od sądu karnego, jak i Inspekcji Pracy. Jak zapewnić bezpieczeństwo zatrudnionym?

Akcesoria BHP: jakie wybrać i gdzie kupić?

Akcesoria BHP powinny mieć najwyższą jakość i zapewniać bezpieczeństwo każdemu w firmie. Dzięki wysokiej jakości środków ochrony osobistej i nie tylko. Akcesoria BHP takie jak kaski czy ubrania robocze muszą być odpowiednio konserwowane, by służyły pracującym przez długie lata. Poza tym dbałość o kaski i przyłbice sprawi, że pracownik będzie czuć się w pracy lepiej przez co rzetelniej wykona swoje obowiązki. W asortymencie tego typu najczęściej znajdują się:

  • amortyzatory do pracy,
  • apteczki,
  • środki ochrony słuchu, rąk, oczu, twarzy i przed upadkiem,
  • odzież i obuwie ochronne.

Każdy z tych środków ochrony osobistej można kupić na stronie: https://www.bjstechnika.pl/.

Co jeszcze zaliczamy do środków ochrony w pracy?

By zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i klientom trzeba zadbać m.in. o odpowiednie ciągi komunikacyjne, wyjścia ewakuacyjne, gaśnice i wiele innych. Ciekawym i ważnym rozwiązaniem są drzwi przeciwogniowe, które zamontowane w odpowiednim miejscu pomogą zapewnić bezpieczeństwo podczas pożaru.

Drzwi stalowe będą doskonałe także do magazynów lub chłodni czy innych pomieszczeń technicznych. Każde z nich musi być odpowiednio zabezpieczone i funkcjonalne. Dodatkowo tego typu drzwi powinny też być dobrane odpowiednio do przeznaczenia.

Gdzie kupić akcesoria BHP i drzwi stalowe?

Jednym ze specjalistycznych sklepów z tego typu akcesoriami jest BJS Technika. To sklep, w którym pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą, którą docenili klienci, wracając po różnego typu akcesoria do swoich firm. Dzięki współpracy szybko i łatwo zapewnili im bezpieczeństwo w pracy. Nie czekaj i skontaktuj się z BJS Technika już teraz!