Przemysł
najlepsze oferty

Szkolenia bhp w trybie online

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić sobie oraz pracownikom szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Odbywa się ono w dwóch etapach: jako szkolenie wstępne oraz szkolenie okresowe.

Szkolenia bhp online dla każdego

Szkolenia bhp są obowiązkowe dla pracowników. Musi je przejść każdy przed podejściem do pracy. Pełne szkolenie obejmuje dwa etapy: szkolenia wstępne obejmujące instruktaż ogólny i stanowiskowy oraz szkolenia okresowe. Pracodawca również musi w nich uczestniczyć.

Odległość czy trudności w zorganizowaniu szkolenia nie mają obecnie znaczenia, gdyż można przeprowadzić szkolenia bhp online. Mogą być zorganizowane w dowolnym czasie i poprowadzone przez platformy internetowe. Nie dotyczy to tylko szkoleń wstępnych, które muszą odbywać się w formie instruktażu oraz szkoleń okresowych dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Zalety szkolenia bhp online

Podczas szkoleń bhp online pracodawcy mogą być pewni, że zostaną one przeprowadzone zgodnie z wymogami. Prowadzą je specjaliści trenerzy i zarazem praktycy, którzy prowadzą zajęcia w sposób interesujący i angażujący pracowników. Przekazują obowiązkową wiedzę kładąc nacisk na jej praktyczne zastosowanie i robią to w sposób atrakcyjny. Ponadto udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

Dzięki obecnej technologii, szkolenia są prowadzone w nowoczesnej i atrakcyjnej formie. Jest ona idealna ze względu na możliwość odbycia ich w dowolnym miejscu i czasie. Oczywiście, po zakończeniu szkolenia wydawany jest odpowiedni certyfikat.