Przemysł
najlepsze oferty

Rodzaje koparek a Twoje potrzeby – zobacz, co możesz znaleźć także i u nas!

Jeśli akurat stoisz przed wyzwaniem zakupu koparki na potrzeby zarówno prywatne, jak i Twojego przedsiębiorstwa, warto podejść do analizy rynku nieco dogłębniej i wybrać spośród niezliczonych ofert, produkty, które w pełni odpowiedzą Twoim potrzebom. My prezentujemy koparki gąsienicowe, kołowe oraz koparko-ładowarki najwyższej jakości. Sprawdź, jakimi rodzajami dysponujemy:

Koparki gąsienicowe

Koparka gąsienicowa to urządzenie, które doskonale nadaje się do wszelkich robót ziemnych, często także na niewygodnych i nierównych podłożach. Wspomniane koparki stanowią jedną z najpopularniejszych pozycji w naszej ofercie. Komatsu posiada maszyny o zróżnicowanej wadze, począwszy od około 13 ton aż do 204 oraz mocy sięgającej do 728/976 kW. Wybierając określony model, zapewnisz sobie nieco inne zastosowanie.

Koparki kołowe

To kolejna pozycja z naszej oferty. Komatsu prezentuje koparki kołowe idealne do wykorzystania przy okazji większych placów budowy. W składzie naszej oferty znajdziecie, m.in. koparki o pojemności łyżki od 0.28 m3 nawet do 1,58 m3.

Koparko-ładowarka

Dopełnieniem każdej budowy będzie koparko-ładowarka, a więc kolejna z kategorii maszyn do wykorzystania przy robotach ziemnych, dzięki której da się zarówno zebrać, jak i wykopać odpowiednią ilość ziemi. Komatsu prezentuje koparko-ładowarki o głębokości kopania od 5,9 do 6,43 m.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Komatsu Poland na http://komatsupoland.pl/! Skontaktuj się z nami!