Przemysł
najlepsze oferty

Promag – wyłączny dystrybutor kół i zestawów kołowych Blickle w Polsce

Niemiecki producent kół i zestawów kołowych Blickle słynie z doskonałej jakości produktów i swoje artykuły oferuje klientom już od 1953 roku. Koła do wózków i zestawy kołowe Blickle znane są głównie w krajach Europy Zachodniej i Ameryki Północnej, czyli rejonach, które słyną z zaawansowanych technologicznie produktów. Dzięki polskiej firmie Promag, która jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem kół oraz zestawów kołowych Blickle w Polsce, rodzime firmy oraz indywidualni klienci mogą nabywać oryginalne produkty Blickle bez konieczności sprowadzania ich z Zachodu.

Wytrzymałe koła do wózków widłowych

W ofercie Promag, dystrybutora, który produkty Blickle sprzedaje za pośrednictwem strony internetowej Kola.com.pl, zamieszczono różnego rodzaju koła, które znajdują zastosowanie w transporcie, przemyśle i na halach magazynowych. Promag oferuje m.in. koła do wózków widłowych, które są wytrzymałe i przetestowane pod kątem wykonywania gwałtownych manewrów, hamowania, przyśpieszania oraz częstych zmian kierunków jazdy. W sklepie internetowym Promag znajdują się także koła do wózka taczkowego, platformowego, paletowego oraz podnośnikowego, które nie niszczą podłoża, są cichobieżne, odporne na ścieranie, przebicie i inne uszkodzenia mechaniczne.

Koła jezdne i zestawy kołowe z gwarancją niemieckiej jakości

W polskich sklepach niełatwo o dobre koła, a niekiedy musimy je kupić, aby zastąpić te oryginalne, które z biegiem czasu ulegają zniszczeniu. W sklepie internetowym Promag znajdziemy więc wytrzymałe, cichobieżne i odporne na uszkodzenia koła jezdne do różnego rodzaju pojazdów i wózków. Oficjalny dystrybutor produktów Blickle umożliwia zakup całych zestawów kołowych – przemysłowych, aparaturowych, nierdzewnych, wysokotemperaturowych, z tworzywa sztucznego oraz poziomujących. Jeśli więc musimy kupić nowe kółka do wózka, warto zaufać firmie, która słynie z produkcji doskonałej jakości kół używanych na całym świecie. Blickle to jakość sama w sobie, która zapewni naszym pracownikom maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo w czasie pracy.