Przemysł
najlepsze oferty

Cersanit Divena – kwintesencja nowoczesnej ceramiki

Beton już od kilku sezonów niepodzielnie rządzi w nowocześnie urządzonych wnętrzach. Do tych najnowszych, popularnych trendów wnętrzarskich nawiązuje też kolekcja Cersanit Divena. Linia ta stworzona przez renomowanego polskiego producenta to dokładnie to, czego szukasz, jeśli bezkompromisowo podchodzisz do kwestii designu, wykonania i wysokiej jakości. Odkryj płytki Cersanit Divena, dzięki którym stylowo, ze smakiem, modnie i niebanalnie zaaranżujesz przestrzeń!

Czym zachwyca kolekcja ceramiki Cersanit Divena?

Cersanit Divena to coś więcej niż tylko modne wykonanie. Płytki te:

  • są rektyfikowane – w praktyce oznacza to, że są starannie i bardzo równo docięte,
  • to ceramika przeznaczona do układania zarówno na ścianach, jak i na podłogach,
  • można wykorzystać także na zewnątrz – niektóre z nich są mrozoodporne, dlatego nie ma przeszkód, aby zdobiły przestrzeń pod gołym niebem,
  • są oznaczone 4 klasą ścieralności – informuje to o tym, że ich stan techniczny i wizualny nie pogorszy się, nawet jeśli zostaną ułożone w często użytkowanych pomieszczeniach.

Cersanit Divena, czyli sposób na nowoczesny design we wnętrzach

Płytki te występują w subtelnych, szarych odcieniach. To dzięki temu tak dobrze wpisują się w wystrój pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym lub loftowym. Ceramika ta będzie świetnym wyborem do łazienki, ozdobi ścianę i podłogę w salonie oraz sprawdzi się w korytarzu czy w przedpokoju.

Postaw urok surowego betonu, wysoką jakość i wybierz płytki Cersanit Divena z oferty naszego sklepu!