Przemysł
najlepsze oferty

Serwisowanie urządzeń przemysłowych

Podstawowe informacje na temat cnc

Cnc, czyli Computer Numerical Control to obrabiarki, których zadaniem jest obróbka materiałów poprzez zastosowanie frezowania, cięcia, wykrawania oraz wypalania na maszynach, które są sterowane komputerowo. Ich konstrukcja nie jest problematyczna. Zdaniem ekspertów to innowacyjne i niezawodne obrabiarki. Jakie firmy na Śląsku zajmują się tą branżą? Cnc Tychy oferuje firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, oferująca serwisowanie urządzeń przemysłowych oraz produkcję i obróbkę elementów metodą konwencjonalną oraz metodą cnc.

Firma z powodzeniem obsługuje przedsiębiorstwa produkcyjne z Tychów, a nawet z całego województwa śląskiego. Za co klienci docenili Cnc Tychy? Przedsiębiorstwo może pochwalić się nowoczesnym zapleczem technologicznym. Dzięki niemu jest możliwa kompleksowa i profesjonalna realizacja prac w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną. Ponadto firma posiada nowe maszyny do obróbki skrawaniem i urządzenia spawalnicze. A zintegrowany system NX CAD/CAM zapewnia najefektywniejsze usługi Cnc.

Co obejmuje regeneracja urządzeń przemysłowych? To testy, które sprawdzają chropowatość i twardość powierzchni oraz wymiary. Specjaliści z Tych zajmują się również produkcja mało i średnioseryjną. Ich oferta obejmuje serwis maszyn przemysłowych, czyli regeneracja części maszyn, spawanie i montaż), produkcję części i obróbkę skrawaniem, napawanie, spawanie rozmaitymi metodami, obróbkę plastyczną oraz projektowanie inżynierskie. Produkują najwyższej jakości części zamienne. W trosce o zadowolenie klienta każda usługa jest rozpatrywana indywidualnie.

Remonty urządzeń przemysłowych

Jamet z powodzeniem podejmują się remontów walców hutniczych, kół suwnicowych i zestawów kołowych i przekładni przemysłowych. Nie brakuje również prac związanych z renowacją części zamiennych i innych urządzeń. Firma specjalizuje się w produkcji złączy obrotowych walców hutniczych. Ponadto wykonują maszyny na zlecenie.

Możliwości oraz technologie firmy pozwalają na produkcję maszyn o masie całkowitej do 1,5 tony. Wykonanie jest dostępne wraz z montażem, który uwzględnia eliminację bicia, montaż komponentów hydraulicznych lub pneumatycznych, próby ciśnieniowe i montaż elektryki. Usługa nie dotyczy elektroniki i sterowania.