Przemysł
najlepsze oferty

Namiotowe hale do celów sportowych

Nie od dziś wiadomo, że ruch i generalnie sport jest ważny by zachowywać właściwą kondycję i zdrowie. Ważne jest aby dysponować możliwościami pozwalającymi na uprawianie naszej ulubionej dyscypliny. Nasza firma od dawna współpracuje z ośrodkami sportowo-rekreacyjnymi, dla których tworzymy nowoczesne hale namiotowe dmuchane.

 

Hala sportowa z solidnych materiałów

 

Tworzenie hal sportowych warto zostawić specjalistom. Nieskromnie możemy powiedzieć, że się do takich właśnie zaliczamy. Mamy w dorobku zawodowym wiele wykonanych projektów hal sportowych, które służą bez zarzutu po dzień dzisiejszy. Dużą popularnością obecnie cieszą się namioty sportowe, które posiadają termo-dach. Takie rozwiązania sprawiają, że można uprawiać sport również w czasie zimy. Budujemy hale namiotowe nad orlikami oraz boiskami wielofunkcyjnymi. Do tworzenia poszycia dachowego zawsze wykorzystujemy materiały pochodzące od renomowanych producentów. Wiemy bowiem jak ważne jest bezpieczeństwo osób przebywających w stworzonej przez nas konstrukcji. Na stronie internetowej naszej firmy znaleźć można galerię z umieszczonymi zdjęciami wykonanych przez nas hal sportowych.

www.fourtech.pl/pl/hala-sportowa/

 

Zaufało nam wielu! Możesz być kolejnym zadowolonym klientem!

 

Namioty sportowe, jakie tworzymy pokrywane są najczęściej solidną plandeką, która wykonana jest z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Łączenie poszczególnych elementów plandeki dokonywane jest poprzez indukcję. Dzięki temu praktycznie do zera eliminujemy ryzyko występowania uszkodzeń na łączeniach. Zapewne zastanawiasz się jak wygląda kwestia związana z bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Otóż stosujemy zawsze materiały, które posiadają certyfikat trudnozapalności. W związku z tym nie należy obawiać się, że pożar strawi naszą konstrukcję. Na życzenie klientów wykonujemy hale sportowe wyposażone w płyty warstwowe na ścianach. Dzięki nim oraz termo-dachom halę można łatwiej ogrzewać w czasie zimy i dodatkowo jest ona bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.