Przemysł
najlepsze oferty

Maszyny do recyklingu tworzyw sztucznych

Troska o środowisko naturalne wymusza na producentach zastosowanie tworzyw z recyklingu. Pamiętajmy, że o środowisko naturalne może zadbać każdy z nas! W jaki sposób? Nasze działania rozpocznijmy od segregacji śmieci. Czy wiecie, że plastikowe butelki i papier są poddawane recyklingowi? Ze starych opakowań powstają nowe produkty biodegradowalne. Firma Bergamnn z ponad 40-letnim doświadczeniem specjalizuje się w tworzeniu maszyn do recyklingu, które dają nowe życie zużytym produktom. Firma zatrudnia niemalże stu specjalistów, a fabryki są wyposazone w nowoczesny park maszynowy. Maszyny do recyklingu są autorskimi projektami firmy Bergmann.  Niemiecki producent oferuje swoim klientom maszyny do gospodarki odpadami, takie jak prasokontenery MBP, prasokontenery ABP, roll-packery oraz rotokompaktory. 

 

Czym wyróżniają się maszyny do recyklingu marki Bergmann?

 

Firma przywiązuje dużą wagę do tego, aby maszyny do recyklingu wyróżniały się nowoczesną technologią. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że maszyny są bardzo łatwe oraz intuicyjne w obsłudze. Znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach, na przykład spożywczej, tekstylnej i przemysłowej. Maszyny działają niezawodnie. Klienci otrzymują gwarancję bezawaryjności. Sprzęt został wykonany z trwałych materiałów. Do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości surowce. Na rynku pras do odpadów i  surowców wtórnych maszyny wyróżniają się także oryginalnym designem i dbałością o najmniejszy szczegół. W ofercie producenta możemy znaleźć maszyny recyklingowe oraz zgniatarki do plastiku, tworzyw sztucznych i makulatury. Co więcej, na stronie firmy znajdują się także maszyny pochodzące z rynku wtórnego, takie jak używane rotokompaktory, belownice oraz niszczarki. Niemiecki producent maszyn do recyklingu zyskał uznanie klientów międzynarodowych za produkcję sprzętu o niezawodnym działaniu, sprawdzonej jakości, innowacyjności oraz łatwej obsłudze. Maszyny posiadają doskonały stopień zagęszczenia, ciągłe napełnianie i łatwe opróżnianie. 

Dlaczego warto segregować śmieci?

Coraz więcej „mówi się” o segregacji i recyklingu śmieci. Nic dziwnego, skoro nasza planeta staje się mocno zanieczyszczona. Produkujemy bardzo dużo śmieci […]