Przemysł
najlepsze oferty

Namioty handlowe – jakie mają zalety i ile kosztują?

Namioty zazwyczaj kojarzą się z podróżami do lasu, gdzie potrzebny jest dach nad głową i miejsce do spania podczas wyjazdu. Okazuje się, że rynek namiotów jest dużo szerszy – producenci namiotów kierują swoje produkty do różnych segmentów. Namioty kierowane są także do celów handlowych. W tym artykule wskazujemy zalety namiotu handlowego oraz opisujemy, ile mniej więcej kosztuje taka konstrukcja. 

Namioty handlowe – zalety cena

Namiot handlowy przede wszystkim wyróżnia się dużą powierzchnią, co daje szerokie możliwości każdemu przedsiębiorcy. Z takiej konstrukcji korzystają nawet właściciele firm, którzy opierają swoją działalność na sklepach stacjonarnych. Zwłaszcza jeśli jest konieczność pojawienia się na branżowych targach, festynach i wszelkich imprezach, gdzie właściciel, może złapać nowych partnerów biznesowych i klientów.

Każdy właściciel, decydując się na handlowy namiot, może zagwarantować sobie szybką organizację stoiska, ponieważ montaż najbardziej skomplikowanego namiotu zajmuje jedynie 1,5 h. Zatem nie ma konieczności wstawania, skoro świt, aby rozłożyć całe stoisko. Namioty wykonane z materiałów o najlepszej jakości są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, co jest niezwykle ważne, jeśli namiot stoi na otwartej przestrzeni.

Pomimo jednak swoich dużych rozmiarów (dobranych do potrzeb klienta) taki namiot można złożyć do samochodu, a więc jest niezwykle poręczny. Wymieniając argumenty, nie sposób nie wspomnieć o tym, że handlowy namiot można rozłożyć właściwie wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Silna konstrukcja umożliwia rozłożenie na trawie, betonie czy nawet nierównym podłożu.

Namioty handlowe – cena

Wpisując hasło do przeglądarki internetowej namioty handlowe cena”, można wywnioskować, że ceny kształtują się od 1500 do aż 10 000 zł w zależności od powierzchni i rodzaju konstrukcji. Producenci oferują także dodatkowe usługi, w ramach których właściciel może spersonalizować ściany namiotu, dodając logo swojej firmy.