Przemysł
najlepsze oferty

Części do kombajnów – gdzie kupować?

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne to pewnie wiesz, że kupowanie części do kombajnów to co jakiś czas konieczność, by te ogromne maszyny sprawnie działały i by ich praca była jak najbardziej optymalna.

Co jednak zrobić gdy w lokalnym sklepie rolniczym, bądź większym markecie, nie ma części do kombajnów, jakich potrzebujesz? W takiej sytuacji, zamiast szukać w panice kolejnych sklepów w okolicy, powinieneś zacząć od włączenia komputera. W odpowiedzi na potrzeby właścicieli i pracowników gospodarstw rolnych powstał właśnie Perkoz Parts.

W swojej ofercie posiadamy oryginalne części do kombajnów, dzięki którym podniesiesz jego wydajność. Asortyment naszego sklepu obejmuje bagnety, cepy, alternatory, filtry oraz wiele innych elementów znanych i cenionych marek. Zadbaliśmy, by każda z części do kombajnów, którą możecie Państwo zakupić w naszym sklepie, była sprawdzona. Dzięki tej selekcji mamy pewność, że wszyscy nasi klienci będą zadowoleni z zakupów.

Wysoka jakość maszyn rolniczych jest niezwykle istotna, gdyż przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego gwarantujemy, że części do kombajnów, które Państwu oferujemy, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu użytkownicy kombajnów, w których zostały one zamontowane, nie muszą się martwić o swoje bezpieczeństwo podczas pracy.

Masz starszy model kombajnu i nie możesz znaleźć odpowiednich części? Na naszej stronie znajdziesz części do kombajnów kompatybilne z wieloma markami kombajnów dostępnych na rynku, również z tymi, które nie są już produkowane.

Lista producentów części do kombajnów:

New Holland
W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór części do kombajnów marki New Holland. W katalogu znajdują się: filtry paliwa i hydrauliki, alternatory, łańcuchy napędu, listwy przenośników oraz wiele więcej sprawdzonych i profesjonalnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną poszczególnych elementów, by dokonać jak najlepszego wyboru elementów.

Case Ih
Części do kombajnów tej marki pochodzą od znanego na całym świecie producenta maszyn rolniczych CNH Global, Case IH i New Holland. Perkoz Parts posiada w swojej ofercie elementy dedykowane dla maszyn z serii CT, CF, AF oraz AXF, takie jak elementy zamka do otwierania blach, czujniki temperatury, śruby, łożyska kulowe, obudowy łożyska, podkładki, paski, pokrywy, sprężyny, tarcze, tłoczki hamulca, uszczelki oraz zamki.

John Deere
Tego producenta chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – najbardziej znana amerykańska marka działa już od 1837 roku, a jej kombajnów używa się na całym świecie. W swojej ofercie posiadamy części do kombajnów dedykowane dla maszyn z serii 10xx, 11xx, 22xx, 4000, T, W, 14, 20 oraz 90, które obejmują bagnety podwójne, czujniki hydrauliki, filtry hydrauliczne, nożyki kosy, obudowy łożyska, palce nagarniacza, palce podbieracza oraz podbieracze łanu.

Laverda
Części do kombajnów tej marki również pochodzą od firmy New Holland oraz Case. Na naszej stronie znajdą Państwo elementy dla maszyn z serii 3850, 3890, AL519, L411, L413, L416, L516, L626 oraz L624, takie jak: alternatory, cepy do młocarni, bagnety, filtry, koła przekładni kątowej, czujniki obrotów wialni, łożyska, noże sieczkarni i wiele innych.