Przemysł
najlepsze oferty

Smary kolarskie

Prawdziwy rowerzysta dba nie tylko o siebie, ale i o swój rower! My potrzebujemy pożywienia, a rower – smaru. 🙂 Łańcuch musi być dobrze naoliwiony, by dobrze działał i długo nam służył. Zdecydowanie nie jest to zbytek, ale nieoceniony pomocnik, który może uratować sytuację w najmniej spodziewanym momencie. Więc jeśli zależy Państwu na niezmąconej przykrymi niespodziankami jeździe, polecamy przyjrzeć się temu produktowi i wybrać odpowiedni dla siebie.

Jaki smar?

Najlepiej profesjonalny, dostosowany do rowerów, pozwalający przedłużyć żywotność sprzętu i podzespołów. Oferowane przez nas smary kolarskie pomagają chronić elementy roweru przed korozją i zapiekaniem się gwintów, dzięki czemu nie będą Państwo mieli problemów z wymianą zużytych części, a każdy nasmarowany odpowiednio element będzie dobrze chroniony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Nasza oferta smarów kolarskich

Współpracujemy z czołowymi producentami dbającymi o wysokość oferowanych przez nas olejów rowerowych. Są one wykorzystywane do pielęgnacji podzespołów na najważniejszych wyścigach kolarskich. Zastosowano w nich technologię MFR, która zmniejsza tarcie nawet o 50%. Po zastosowaniu tych smarów kolarskich naszemu rowerowi nie zaszkodzą piasek, woda, ani brud.

Oferujemy Państwu dwa rodzaje smarów kolarskich:

  • olej do łańcucha ProGold ProLink w buteleczce o pojemności 118 ml – uniwersalny preparat do smarowania i czyszczenia łańcucha, linek i przerzutek, który chroni łańcuch przed brudem i piaskiem w warunkach suchych i wilgotnych. Dzięki znacznej redukcji tarcia umożliwia płynną pracę łańcucha i linek. Jest bardzo odporny na zmywanie, więc pozostawia napęd czystym na długi czas.
  • olej do łańcucha ProGold Xtreme 118 ml – jak sama nazwa (Xtreme) wskazuje, ten uniwersalny preparat do smarowania i czyszczenia łańcucha sprawdzi się idealnie się w ekstremalnych warunkach.
    W razie gdyby nie byli Państwo pewni, który produkt wybrać, zachęcamy do kontaktu, chętnie ułatwimy podjęcie decyzji. 🙂